EN DE LT

www.plastma.lt

Paslaugos

Liejame įvairius gaminius iš plastmasės. Siūlome pilną paketą paslaugų nuo gaminio projektavimo iki jo pristatymo užsakovui ar galutiniam klientui.

UAB "Plastma" gali:

Lieti gaminius iš plastmasės pagal individualius užsakymus.

Mūsų įrengimais galima lieti gaminius iš įvairios žaliavos: PP, PS, PE, PC, PA, POM, ABS. Dažniausia naudojame užsakovų formas, tačiau jei klientas formos neturi, tarpininkaujame ją užsakant bei gaminant. Formos yra atsakingai prižiūrimos. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu analizuojame jo poreikius, projektuojame bei atliekame bandymus, kad išgautume geriausią gaminio kokybę ir taip patenkintume užsakovo lūkesčius. Esame lankstūs: garantuojame greitą aptarnavimą, tikslius gamybos bei pristatymo terminus, gaminio kokybę.

Lieti gaminius įpurškimo būdu.

Plastiko liejimas įpurškimo būdu yra bene dažniausiai naudojamas masinei įvairių plastikinių gaminių gamybai. Liejame įvairios formos, dydžio bei sudėtingumo detales, gaminius skirtus įvairioms pramonės šakoms - elektronikos, baldų, mašinų, statybos ir kt.

Komplektuoti bei surinkti.

Mūsų darbuotojų komanda yra pajėgi komplektuoti bei surinkti įvairius gaminius, jungiant tiek plastikinius, tiek kitų medžiagų komponentus. Jei tik klientas pageidauja - parenkame, surandame, nuperkame komplektuojamąsias detales.

Dažyti.

Kartu su parneriais teikiame dažymo, tampografijos paslaugas.

Pakuoti bei pristatyti gaminius.

Gaminius pakuojame pagal užsakovo reikalavimus, pasirūpiname pakuote, transportavimu ne tik užsakovui, bet ir galutiniam gaminio  klientui.